1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vpn disconnect "sstp"

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Kos155, 18 Gusht 2019.

 1. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  po me ndodh qe vpn po ka disconnect e kam me sstp vpn eshte e paguar me high speed une e kam me kujtesen a ka ndonje menyr qe mundem me rregullu kete ne pas vpn 24/7 pa u shkeput(ndodhe ndonje punon 10 ore pa problem po ka dite qe mbas 20minuts disconnect) qks mundem me bo flm
   
 2. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  315
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tregona pak qysh e ki lidhjen ? Client to Site , Site to Site ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...