1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

VOTONI... që projekti i studentëve kosovarë të përzgjidhet nga NASA!

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Shkodrani, 28 Prill 2015.

 1. albi202

  albi202 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mundeni me votu edhe ma shum se niher djema tash per tash jan 2500 vota perpara po nqs rezultati ngushtohet ctrl +shift +N edhe votni apet perseriteni nqs keni koh


  ma merr menja qe ata kan me surprizu ne momentet e fundit me ni numer tmadh tvotav me script ose najsen
   
 2. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Urime, NATEV e shqiptareve ka dale e para :) :)
  Faleminderit per perkrahjen krejtve.
   
 3. Shkodrani

  Shkodrani Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit te gjitheve per votat e juaja, ekip NATEV arriti fitoren e madhe, e cila pa perkrahjen e te gjitheve do te ishte e pamundshme!
   
 4. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Urime kjo ka qen nje fitore e madhe jo veq per grupin po per te gjith kombin shqiptar ju uroj suksese.
   

Shpërndaje faqen

Loading...