1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Votoni për punimin më të mirë në Graphic Design

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga sp0nTeX, 19 Korrik 2014.

?

Votoni për punimin më të mirë në Graphic Design

 1. arbII*

  12.5%
 2. Lindi Pc

  5.0%
 3. [email protected]

  2.5%
 4. boom3rang

  30.0%
 5. ValonMehmeti

  7.5%
 6. PirateKS

  37.5%
 7. BurimBushi

  5.0%
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une votova PirateKS.
  Gjithe te mirat.
   
 2. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Punime te thjeshta por te mira, prej tyre e veqova punimin nga arbII qe me pelqeu me shum.
   
 3. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  boom3rang mu dok ma e mira
   
 4. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ne pergjithesi si fillim mire.
  Votova per boom3rang
  PirateKS pune e mire , te kisha sygjeru me provu me ja shtu naj ngjyr logos kish dal edhe ma terheqse.
   
 5. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Votoj per punimin e PirateKs !
  Kaloni mire
   
 6. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Su dasht me bo me Sondazh se ktu po votojn edhe ata qa si kan 70+ poste.
   
 7. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  I kontrollojne stafi ata antare qe nuk i kan mbi 70 poste, POLL eshte i hapur mundet me i shiku kush ka votu per filan antarin edhe aty e shef sa poste i ka ai antar qe ka votu prandaj nuk ju nomrohet vota atij qe ka votu i cili ka nen 70 poste :)
   
 8. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  O djem pse po u brengosni per ata qe kan votuar me ma pak se 70 postime?!

  Un them te votojn te gjith anetaret qe jane te regjistruar dhe kan deshire te votojn, pastaj pasi te perfundon votimi do i kontrolloj votat dhe do te shpallim fituesin. Dmth do i numroj votat e vetem atyre qe kane ma shum se 70 postime ashtu edhe sic eshte vendosur kriteri nga hapesi i temes. Keshtu qe ju kisha lut punen e votimeve te ma leni mua, dhe gjithcka do te jete ne rregull. Pastaj zbesoj qe askush nga keta pjesmaresit eshte femije sa qe te regjistroje ne forum 100 usera dhe ta votoje veten, besoj qe secili prej tyre eshte aq i rritur, dhe nuk merret me gjera te kota, sepse tek e fundit nuk eshte qe po marrim noj cmim, dhe duhet doemos te fitojme.


  Shpresoj te vazhdojme me kete pune, dhe te organizojme edhe me shum gara te tilla ne dizajn ne te ardhmen.

  ps. Votimi do te jete i hapur deri te Henen ne mbremje!

  Mirmbetshi.
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire e ke Boomerang,dhe ne zere se e njohim njeri-tjetrin ktu.Jemi bere si te shpis :D
   
 10. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Qfar gare po shkon mes boom3rang edhe PirateKS jet o jet ahahhaha
   
 11. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje ketu mbyllet dhe kjo gare, me lejoni te shpalli fituesin e kesaj gare:

  Anetaret qe votuan boom3rang:
  [​IMG]

  Gjithsej 12 vota, 2 jane vota te pavlefshme pershkak qe nuk i plotsojn kushtet qe mi pas ma shum se 70 postime.

  Dmth boom3rang i ka 10 vota.

  Anetaret qe votuan PirateKS:
  [​IMG]

  Gjithsej 13 vota, 3 vota te pavlefshme pershkak qe nuk i plotsojn kushtet qe mi pas ma shum se 70 postime.

  Dmth PirateKS gjithashtu i ka 10 vota.

  Anetaret qe votuan arbII*:
  [​IMG]

  Gjithsej 4 vota, 1 vote e pavlefshme.


  Me qe rezultati ne mes boom3rang dhe PirateKS eshte i barabart, dmth 10-10, atehere un publikisht votoj PirateKS per idejen e tij te shkelqyer, dhe e shpalli fitues te kesaj gare(i kam ma shum se 70 postime :p).

  1. PirateKS
  2. boom3rang
  3. arbII*

  Keshtu qe perfundohet me sukses kjo gare, uroj qe neper garat tjera te ardhshme te kete me shum te interesuar, me dizajne te shkelqyera.

  Mirmbetshi.
   
  PirateKS, arbII*, DarKr0x dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 12. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Propagand osht ky votim, kejt me vjedhje, :p
  Ide e mire per gara ndoshta edhe aktiviteti u rrit me shume
  Shpresoj te kemi edhe me shume ksi ngjarje ne interes te gjith forumit .
  Kaloni Mire !!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  flm @boom3rang edhe une votoj per ty dhe te shpalli gjithsahtu fites :p
  Ok njerz flm per ket gare ishte mjaf interesante, shpresoj me vazhdo me ksi lloj garash te ndryshme edhe ne tema tjera
  E di qe ka shume talenta te ndryshem por secili ndonjehere eshte i zene me punet e tij, respekt per ata qe punojn :D

  Kalojeni mire e suksese gjith talentav edhe atynev qe s'kan shume po pretendojn me pas :p
   
  boom3rang dhe sp0nTeX pëlqejnë postimin.
 14. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pse ne qe skemi 70 postime skemi shije?
  Apo fitusi mer 100M dhe po na udhezojne te regjistrohemi vec per te votuar?
   
 15. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  @Dr0mas ~ Mos e parashiko kete vendim te adminav ne formen tende qysh ke qejf .
  Se kete e kane bo me qellim ,qe antaret te jene sa me te afte ne vlersim e jo antar te rinj,
  e qe ndoshta jane antar te sapo regjistruar ne multi-account dhe votojn per te afermit e tyre.
  Kalo mire !!
   
 16. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dhe nese un jam antar i ri dhe ketu eshte 1 teme aktive qe me pelqen atehere duhet te rri tju shoh juve dhe te ha fara?
  Un se shikoj ne formen qe kam qef por ne formen qe ma sjell llogjika, nese ka llogjike tjeter mund ta shpjegosh :).
   
 17. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Thjesht u kon ni kriter i gares nuk osht qe nuk i vlersojm ata qe kan me pak se 70 postime
   
 18. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk eshte vendim i adminave por i antarit qe e ka hap temen, dhe te tjeret jan pajtu me ate sygjerim!
   
 19. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Siq tha edhe Blerimi ka qen vendim i ideatorit te asaj gare, prandaj kritikat sugjeroj ne emer,
  edhe ti boni postimet sa me te medha dhe sa me te vlefshme edhe tana e sheh qe askush nuk te nenvlereson
  qe e quan ti si nenvlersim . Kalo Mire !!
   
 20. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  PirateKS - urime per fitoren metvertet e ke meritu edhe 1 her urime vendi i parë.
  boom3rang - urime edhe ty bro edhe ti kishe 1 punim shum t'mir por ja qe 2 vota sosht e mundur me i jep kshtuqe vota ime shkoi per PirateKS pasiqe ishe më kreativ në punimin e tij.
  arbII* - urime vendi i 3.

  Gjithashtu deshta me ju njoftu qe shum shpejt ka me u organizu edhe gara e radhes , ka me pas shum risi shum sene t'reja gjithashtu edhe n'organizim ka me qen ma e mir.
  E shperblim ? o_O
  Shperblim ka me pas diqka [ Surpriz... ] :p:D
   
  PirateKS pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...