1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vlersimi juaj real per kete projekt?

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga SherifSheremetaj, 14 Nëntor 2016.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
   
  Gjer.g pëlqen postimin.
 2. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Çka ndodhë nëse ID e jep për një anëtarë të ri të njëjtë me një anëtarë ekzistues?
  ID duhet të merret automatikisht në sistem nga databaza me logjikën auto increment për një.
  Gjithashtu edhe paraqitjen në grid mundesh me e organizue që mos me u shfaq scrollbari por kur te mbushet faqja, te fillohet ne faqe te re.
  Renditjen e anetareve mundesh me e paraqit ne grid me radhitje alfabetike, mundesh me ba edhe sortime qe te shfaqen ne grid vetem anetaret qe fillojne me nje shkronje qe e percakton ti, etj.
  Mendimi im sa per fillim eshte mire, mirepo ka pune akoma per tu bere.
  Pershendetje.
   
 3. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  43
  Projekt interesant per te marr eksperienc ne programim.. Ka novoje per disa sherbime te tjera dhe na trego me shume informacione rreth ketij projekti, ne qfar gjuhe programuese eshte etc..
  Suksese ! :)
   
  SherifSheremetaj dhe ahmet123 pëlqejnë postimin.
 4. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ky program e kryen menaxhimin e puntoreve (te dhenat,pagat etj).
  E kam kriju me Java & Mysql
   
  ami81 dhe Gjer.g pëlqejnë postimin.
 5. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  interesante, suksese bro
   

Shpërndaje faqen

Loading...