1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vleresimi juaj per kete projekt

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Taboo, 10 Janar 2017.

 1. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  I bere nga une me Java/JavaFX dhe MySQL

   
  Blerim R., Yllka, bstermasi1 dhe 7 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  43
  Suksese :)
   
 3. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit :)
   
 4. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk kuptoj shume ne software por me aq sa pash duket shume mire dhe e sqaruar.

  Shpresoj qe mundesh me shit sepse duket mjaft i nevojshem per bizneset e tilla.

  Suksese
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Suksese.
  Une do sygjeroja aty tek RENT kur ploteson kohen etj ose ta besh me nje drop down dmth qe ta zgjedhesh ose ta lesh bosh.
   
 6. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit , jom mundu me i fut te gjitha gjerat qe mkan ra nmend qe i nevojitet nje Rent A Car biznesi.

  E vlersoj shum sugjerimin tond , po besoj qe qdo Rent A Car (po flas per shumicen qe mka ra rasi me i pa , ose qe kom ndi per ta) e ka daten dhe oren kur u marr vetura , dhe kur duhet me u kthy. Per at arsye e kom vendos ashtu.
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk e kam fjalen ta heqesh si opsion por ti e ke len default 00:00:00 dhe e ndryshon.
  Une te sygjerova ta besh si dropdown list ku mund te zgjedhesh oren.
  Shpresoj qe e kuptove.
   
 8. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Nice

  Jon ba shum tema vleresim spo di e kuj osht mo :)

  T'sugjeroj me perdor threads, sidomos te butoni per me kriju raportin
   
  entor pëlqen postimin.
 9. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Shum mpelqej jashtzakonisht shum suksese
   
 10. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Shum punim i mir .
  Suksese
   
 11. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Aha mfal shum se tpasna keqkuptu , ko mu mundu me bo qashtu . Faleminder per sugjerimin!

  E kom pas nplan po si shpejt e bona edhe pa thread e lash , po ko me bo me thread. Faleminderit shum!

  Faleminderit shum :)

  Faleminderit shum :)
   
 12. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk eshte keq, por te lutem nderroje Q tek Qmimi, se eshte e shkruar gabim dhe duket shume keq, ç-kjo te duhet!
   
 13. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit per permiresimin , do ta nderroj!
   
  AlbGalaxy pëlqen postimin.
 14. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  M'pelqej, te koha masi u diskutu e kisha marr currentDate (pasi qe rastet me marr nje kerr ne 00:00:00 jan shum te rralla)
  Shum suksese :)
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 15. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Kur hapet me lan kohen aktuale

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 16. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pom pelqen shum si ide. Faleminderit per sugjerimin. Gjithqysh do ta boj !
   
 17. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
 18. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit :)
   
 19. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  804
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Teper mpelqej, qe sa ki fillu me programim edhe ku i ke marr hapat e pare ?
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 20. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit.
  Me programim kom fillu vitin e pare ne fakulltet ne UBT duke mesuar JavaOOP . Pastaj JavaFX edhe MySQL e kto i kom msu krejt vet prej tutorialeve.
   

Shpërndaje faqen

Loading...