1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vleresimi juaj per kete projekt

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga urankajtazi, 16 Tetor 2016.

Tags:
 1. entor

  entor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pergezime, pune shume e mire. Te kisha sygjeru me i bo disa ndryshime te vogla qe kane te bejne ma shume ka ana e UX. Te pjesa ku po shfaqen dritaret si pop-up, mendoj qe kish qene ma mire qe rezultatet e reja te shfaqen ne dritaren kryesore (p.sh kur po kerkon me i pa te gjithe kosumatoret etj.). Perndryshe, ke bo pune shume te mire. Suksese.
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje,
  Kisha nje sugjerim per ruajten e userave. Sa e pash ne kod userat ruhen ne nje tabel ADMIN ku qasja ne databaze behet me user test dhe password test ! Kjo eshte gabim sepse mundet mu kyq direkt ne databaze me kete user/pass "test" dhe te bejne ndryshime te palejuara, ku mundet me i pa edhe user/fjalkalimet e punetoreve tjere. Me mire do ishte nese punon me usera te sql, ku mundesh me i menagju me leht privilegjet e userave me ane te Roles (Grant, Revoke), se a mund te bejne ndryshime ne databaze a jo dhe nuk munden me i pa fjalekalimet e njeri tjetrit.
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 3. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Pe, e vertet, mirepo pasi qe osht online kodi, personat qe e marrin mujn me ndryshu me ba qysh dojn (nuk besoj qe e lajn njejt).

  KODI
   
 4. sjamketu

  sjamketu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  super! Tani nis e shko te mekaniket. Edhe po tu desh ti japesh falas disa beje.
   
  urankajtazi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...