1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vleresimi juaj per kete projekt

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga urankajtazi, 16 Tetor 2016.

Tags:
 1. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 2. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mbreslenese, Une per veti jam drejtuar ne Python/Pygame dhe nuk kam njohuri rreth JavaFX por shihet qe eshte nje program shum funksional.
  Suksese ne te ardhmen, KEEP IT UP!
   
  enneaa dhe urankajtazi pëlqejnë postimin.
 3. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Faleminderit, gjithashtu edhe ti suksese me Python
   
  enneaa pëlqen postimin.
 4. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Bravo shumë amazing , veq suksese.
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 5. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  bravo, suksese.
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 6. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  Te pergezoje per punen qe ke bere ke krijuar nje program shume te thjeshte dhe praktike ( te thjeshte e kam fjalen per ta perdorur jo te thjeshte per ta programuar ).
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 7. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me ne fund pash projekt serioz.

  P.S
  E shet kete program apo si ?
   
 8. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Faleminderit.
  Me tkallzu drejt ma ka lyp ni profesor me ja shit nje automekaniku (normal un me i marr paret :D), po tash spo di qka bahet.
   
 9. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mledhi 20 vet jau shet kretve heheeh suksese shum mir :D
   
 10. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Bravo, me pelqej tej mase.
  I thjesht, i bukur ne dizajn, dhe sipas videos shum funksional, te pergezoj per punen e bere.
   
 11. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Bravo , goxha punim i bukur.
  Suksese te metejshme.
   
 12. Vigan Morina

  Vigan Morina Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  Shum shum me pelqej , besoj qe ki me pas shitje te madhe , vetem me i pyt njerzt qe dojn me ble :)
   
 13. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Shum i bukur po me pelqeka shum , shpresoj te mundesh me u fut ne treg,


  PS : Ne shqiperi kam pa tek nje furnizues i madh pjesesh makinash qe perdorshin nje program te ngjashem por ishte ne gjuh te huje (ESM : Store Management Software) kishte shum opsione ....

  meqense je i mire ne programim te sygjeroj te krijosh edhe ma shum programe , ne menagjime baresh (sikur pro bar) etj etj , mund te te vijne vet ne mendje ide :)
   
 14. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  App shum i mir ! Suksese
   
 15. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Faleminderit te gjithve per kto komente jashtzakonisht pozitive.
   
 16. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Punë mjaftë e mirë, mirëpo të rekomandoj që listat t'i rregullosh edhe pak, p.sh. çka mujta me vërejtë në video kur bëje azhurnimin (redaktimin) e të dhënave në momentin kur e shtyp butonin AZHURNO kur po paraqitet mesazhi që të dhënat u azhurnuan me sukses, aty mundesh me e rregullue me një funksion që edhe lista të rifreskohet pa patur nevojë që të klikosh në butonin rifresko. Pra, bëje edhe një herë reload listën e gridit që po të paraqitet aty.
  Përshëndetje.
   
 17. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Faleminderit.
  U rregulluan edhe ato :)
   
 18. Execute

  Execute Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  At butonin per me fshi Konsumator etj ndryshoje psh si Trash Can apo dicka tjeter qe mos mu ngaterru me butonin e mbylljes se faqes, edhe ndoshta kish qene mire qe veprimet ma serioze si heqja e puntoreve apo konsumatoreve ta kerkoj perseri passwordin. Pune shume e mire, te pergezoj. A i ruan te dhenat ne database lokale?
   
 19. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Faleminderit.
  Pas publikimit te ksaj video e kam bere Trash Can. (pasi qe ky program nuk eshte i perfunduar plotesisht)
  Nuk e di ... e provoj.
  Po, ne DB lokale.
   
 20. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Te lumte Uran, me pelqej tej mase, pasi qe ke ardh deri ketu te sygjeroj qe te krijosh lisenc per te dhe ta shesesh, lisencen po e ceki ne menyre qe te mos shperndahet ne cdo vend pa lejen tende.
  Suksese edhe me tej
   
  urankajtazi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...