1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vlera e Ethereum.

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga EthPrice, 24 Shtator 2017.

 1. EthPrice

  EthPrice Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Qfare mendoni kam 7 ethereum sa do mberrij vlera e tij deri ne fund te shtatorit apo tetorit?
   
  RedoneyEth pëlqen postimin.
 2. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Edhe une kam afro 10 ethereum po spo di a me i shit apo me prit ende andaj mire qe e hape kete teme :)
   
  EthPrice pëlqen postimin.
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  kur te kalohe mining me asics shihne a do te rritet cmimi nese rritet shume ka me pas rritje te forte per me vone nese rritja nuk do te jete e madhe me asic cmimi do ti rritet me avash.

  Per mendimin tim ethereumi nuk e kap dot cimin e btc-se do te kete gjithmone nje ndyshim.

  Pastaj mendoj qe cmimi rritet me investimin e njerezve nese do te blejne investuesat ethereum atehere cmimi do te rritet por nese ethereum-i rrin ne dore te minerave nuk paramendoj qe do ti rritet cmimi.
   
 4. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kta e mendojsha edhe un.Nese njerzit vazhdojn veq mining ather nuk ka me pas rritje po nese njerzt blejn ethera ather rritet a po ??
   
 5. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  PO ashtu thashe edhe une sepse qarkullojne vetem brenda rrejtit ethereum dmth ethereum-poll-miner.

  Dhe me e shumta kerkojne direkt ti kthjene ne btc.

  Kjo ja ul vleren gjithashtu.
   
 6. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mbitëgjitha shpresoj nrritje deri n'Vit të Ri afro 400-500 euro
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...