1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vlera e Ethereum.

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga EthPrice, 24 Shtator 2017.

1. EthPrice

EthPrice Anëtar

Postimet:
    3
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    3
    Qfare mendoni kam 7 ethereum sa do mberrij vlera e tij deri ne fund te shtatorit apo tetorit?

RedoneyEth pëlqen postimin.
  2. RedoneyEth

RedoneyEth Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    10
    Pikë nga trofetë:
    8
    Edhe une kam afro 10 ethereum po spo di a me i shit apo me prit ende andaj mire qe e hape kete teme :)

EthPrice pëlqen postimin.
  3. KALI-ALB

KALI-ALB Anëtar i Njohur

Postimet:
    918
    Pëlqimet:
    211
    Pikë nga trofetë:
    73
    kur te kalohe mining me asics shihne a do te rritet cmimi nese rritet shume ka me pas rritje te forte per me vone nese rritja nuk do te jete e madhe me asic cmimi do ti rritet me avash.

Per mendimin tim ethereumi nuk e kap dot cimin e btc-se do te kete gjithmone nje ndyshim.

Pastaj mendoj qe cmimi rritet me investimin e njerezve nese do te blejne investuesat ethereum atehere cmimi do te rritet por nese ethereum-i rrin ne dore te minerave nuk paramendoj qe do ti rritet cmimi.

4. RedoneyEth

RedoneyEth Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    10
    Pikë nga trofetë:
    8
    Kta e mendojsha edhe un.Nese njerzit vazhdojn veq mining ather nuk ka me pas rritje po nese njerzt blejn ethera ather rritet a po ??

5. KALI-ALB

KALI-ALB Anëtar i Njohur

Postimet:
    918
    Pëlqimet:
    211
    Pikë nga trofetë:
    73
    PO ashtu thashe edhe une sepse qarkullojne vetem brenda rrejtit ethereum dmth ethereum-poll-miner.

Dhe me e shumta kerkojne direkt ti kthjene ne btc.

Kjo ja ul vleren gjithashtu.

6. RedoneyEth

RedoneyEth Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    10
    Pikë nga trofetë:
    8
    Mbitëgjitha shpresoj nrritje deri n'Vit të Ri afro 400-500 euro

KALI-ALB pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen