1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Vizita per Instant Article

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga tonkeri, 7 Tetor 2019.

 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje e kom ket web www.lajmeblic.info i kam edhe 3 fanpage me te cilat marr vizita njera 10k- 3k dhe 2k like javen e fundit kam marr kaq vizita https://prntscr.com/pfuw1r
  po mendoj ke apliku per Instant Article me duhet dikush qe ka fanpage per me arrit numrit e vizitav sa kerkon Fb. njekohsisht me me ndihmu rreth aplikimit, normal qe e paguaj, mundesisht te jet nga Vushtrria, Mitrovica ose Prishtina shkaku qe mundemi mu taku live... flm
   
 2. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  30k+ vizita me sa di un
   
 3. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga je Arlind a ke ndonje fanpage ti?
   
 4. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Anetari me larte mire e ka, +30K vizita te duhen nga Facebooku per ta derguar ne shqyrtim webin per Instant Articles.
   
 5. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  ato 30k vizita duhet te jen brenda dites apo brenda muajit?
   
 6. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Brenda muajit duhen, ka edhe njerez qe ja ka pranu me 30k total
   
 7. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Shkoder nuk kam fanpage
   
 8. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa here qe kam apliku per Instant, +30K i kam dergu per 3 dit, diten e 4 kam apliku diten e 6 mka pranu. :)
   
 9. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka dikush fanpage te madhe shqip me duhen 10k vizta ne dite per 6dite radhe dmth gjithsej 60k per webin lajmeblic.info ka artikuj rreth shendetit qe jan te mire dhe lexohen shume flm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...