1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Virtual Numbers Në Shitje

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga DardanDaci, 11 Shkurt 2020.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  515
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Prej sod kemi filluar edhe një sherbim te ri ne te cilin do shesim Numra Virtual.

  Për qfar mundem me i perdor ?

  Me kta numra ju mund te aktivizoni Viber,Whatsapp,Facebook etj nvaret edhe nese ka kerkesa tjera per diqka tjera na kontaktoni.

  Si funksjonon ?

  Numri funksjonon vetem një herë , pra vetem nje SMS pranon dhe me pastaj fshihet dhe nuk eshte i disponueshem asnje here tjeter nga askush.

  Ne qfar shtete mund te marr numer ?

  Duke filluar nga Kosova,Gjermania,Anglia,USA,Zvicra etj pra thujase ne qdo shtet kemi numra aktiv momentalisht.

  Sqarim: Blerja dhe Aktivizimi behet duke me kontakuar mua personalisht ne WhatsApp ose ne Live Chat ne dedi.al

  Privatsia !

  Nuk kerkojm asnje ID check apo diqka te ngjajshme.

  Per me teper me kontaktoni ne PM
  Linku per Blerje Këtu
   
  @science, boni dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  796
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  73
  Vlla bravo per idene por smendon qe eshte pak shtrejt? Psh nga freetone nje usa number per 1 jave ben 3 usd. Dhe merr mesazhe per nje jave dhe e ke eksluzivisht tendin. Nejse nese do me duhet mua se 7 usd sesht kushedi cfare diference.
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  515
  Pikë nga trofetë:
  173
  Diferenca eshte se un ofroj edhe numra te Kosoves vlla dhe me eshte deshte me e vendos nje qmim per te gjithe numrat.
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 4. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cmimet jan te lart i nderuar ani pse ke edhe numra te Kosoves , numra te Kosoves po shesin ne rrug ka 3 euro pa pas nevoj per ID verifikim !
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  515
  Pikë nga trofetë:
  173
  Prsh flm per komentin po eshte e vertet qe jan pak shtrejt por pyetja qe duhet bere eshte sa kemi investu ne Kosove per me i pas kto numra qe nuk i ofron askush tjeter me sa kam informata , dhe tjetra eshte qe SIM nuk eshte fizik por virtual kur te vjen puna per trace ska lidhje qe nuk e ke ble me id ne rruge ;)
  Qdo te mire
   
  JetmirKs pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...