1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

VIRTUAL BOX/KALI LINUX

Tema tek 'GNU/Linux' e hapur nga Ledjo Lleshaj, 1 Prill 2018.

 1. Ledjo Lleshaj

  Ledjo Lleshaj Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje desha te pyesja per VIRTUAL BOX sepse nuk e kpt mire si funksionon.kam pare tutoriale ne YT dhe e desha te provoj pasi me te mund te provoj kto sistemet linux ubuntu pasi kam shum deshire te msoj kodime
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,169
  Pëlqimet:
  1,293
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ledjo Lleshaj pëlqen postimin.
 3. Ledjo Lleshaj

  Ledjo Lleshaj Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shuum flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...