1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Virale ne FB - Si behet kjo?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga rebelisistemit, 9 Nëntor 2016.

 1. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
 2. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Eshte script, lidhet me app dhe id te postit, duhet 1 ore pun per me rregullu, mbrem e kam lshu nje une "Dafina Zeqiri vs Altuna Sejdiu" dhe ka pas sukses por duhet te kesh internet te shpejt, votat i njeh vete.

  Ketu ke link, si ta besh dhe si ta rregullosh, plus script.
   
  rebelisistemit pëlqen postimin.
 3. Dashmir Sacipi

  Dashmir Sacipi Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  o vlla e kam shiku ket link ne bratza amo shum prb me kuptu po ka dicka msheft apo une nuk jam ka e kuptoj mire
   
 4. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,261
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  258
  ku a pjesa se ke ngle ? se shum e thjesht po pate veq pak skills...
   
  Dashmir Sacipi pëlqen postimin.
 5. Dashmir Sacipi

  Dashmir Sacipi Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  deri te Hapi nr 7 se kam prb prej hapit nr 8 nuk po e kuptoi se cka po duhet te bej, mendoj qe duhet me naj program tjeter ndoshta
   
 6. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,261
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  258
  doe shikoj neser cila eshte pika edhe ta jap i tutorial te shkurt per at piken se nvaret nuk i ke kushtu mendje sa duhet e tka kalu po ska prob .. :)
   
 7. Dashmir Sacipi

  Dashmir Sacipi Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po garant qashtu osht mire ke flm :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...