1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

VIPMAIL.CYOU - TEMP MAIL

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 13 Shtator 2020.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Suksese me projektin, por nje pyetje shoqerore Dardano cfare fitimi ke nga keto temp email?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Asnje fitim mo vlla i bej per qejf i kam edhe shum te tjera por kte e publikova :D
  Kam te tjera per fitime gjithsesi flm
   
  Poshnjari dhe Bilal pëlqejnë postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Te pyeta se mos e provonim edhe ne te tjeret dicka te tille, kuptohet pa te prishur pune.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Jo lirisht nisja vllaqko por te rankosh nje niche te tille do 1 vit kohe.
  Por un kam Nje Network timin Privat qe e perdor per linqe zingjirore :) Kshtu qe sa me shum faqe krijoj aq me shum zingjiri i fort behet...
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...