1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Videot e fb ne Youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga newTime, 20 Korrik 2020.

 1. newTime

  newTime Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A lejohen me i bo monetize ne youtube videot qe meren nga facebooku? a ka problem dicka, mos po i bllokon youtube?/
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk lejohet.
   
 3. newTime

  newTime Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...