1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Videoja e preferuar muzikore Classic ?

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga @science, 20 Dhjetor 2020.

 1. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje forumi shpresoj te jeni mire.
  Neqofse keni ndegju ndonjeher ndonje video muzikore t'llojit Classic Piano/Violin dhe ju ka be pershtypje mund ta postoni ktu, po filloj me disa une qe i kam per qefi.


   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Teme interesante. Ja e preferuara e imja.
   
  clusterphys dhe @science pëlqejnë postimin.
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,054
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113


   
  @science pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  Eshte plotesisht e bukur:
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...