1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

VideoGjirafa Plugin ne Wordpress

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Pajtim-H, 15 Nëntor 2019.

 1. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje me paska mar malli per ju :p

  Pasi qe kohet e fundit jam shume aktiv me disa projekte vendore gjeta pak kohe qe ta krijoje nje plugin per Videogjirafen. Ajo qe me beri ta krijoje ket plugin ishte se disa portale po kan probleme me embed code qe po i marrin nga gjirafa, ky plugin ju mundeson ti merni videot nga videogjirafa permes linkut.
  Linku per shkarkim: https://wordpress.org/plugins/embed-videogjirafa/

  [​IMG]

  Nese keni ndonje sygjerim apo pytje me shkruani.
   
  bofy, shqipbook dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  736
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e provova se nuk më duhet, por bravo për punën. Një pyetje kam ky plugins është vetëm për videot e gjirafës apo edhe për faqe të tjera?
   
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...