1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Video youtube content

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 16 Maj 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qysh mi ba videot e mia content ne youtube
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  behu pak me i qarte.
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  I kom publiku disa video ne youtube te fshatit tim por dua qe mos mi merr askush e me i qit me copyright ose content
   
 4. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  299
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  duhet me pas content ID . ose ndonje kompani me ti mbrojt t drejtat
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te japesh pak me shumë info rreth kësaj?
   
 6. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ja ku e ke linkun per aplikim: https://bit.ly/2Ei23ua
   

Shpërndaje faqen

Loading...