1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[VIDEO] Trajnimi i plotë për Facebook Ads SHQIP (15 mesime)

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga miraxh, 30 Nëntor 2022.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  954
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje!

  Ky eshte nje kurs falas per ata qe duan te mesojne se si te bejne reklama profesionale ne facebook


  Playlist:
  HTML:
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLUT059ljRDiIibs-irASATWXzi9qQxsNZ

  Shpresoj t'iu kem ndihmuar me gjetjen e ketij kursi te dobishem :)
   
  Florenc S., clusterphys dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,123
  Pëlqimet:
  497
  Pikë nga trofetë:
  163
  tutoriali besoj do jet i mire por ky tipi sikur sme pelqen vjen era fake guru si ntregun amerikan, e sigurt qe shet ndonje tip kursi a dicka
   

Shpërndaje faqen

Loading...