1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Video] Pse në OBS Recorder videot inqizohen me file .mkv e jo .mp4

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga R4oG4m3, 28 Shkurt 2021.

 1. R4oG4m3

  R4oG4m3 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, Ketu e keni nje video :
  Pse në OBS Recorder videot inqizohen me file .mkv e jo .mp4

   
 2. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mundesh me kqyr dikun te Settings-at edhe shikoje aty a mundesh me ndrru me kthy ne .mp4 ose qfare e don ti, ose munesh me ba save si .mkv e tani me convertu ne .mp4
   

Shpërndaje faqen

Loading...