1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Muzikore - posto videon muzikore qe te pelqen

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga ﴾.﴿, 3 Shkurt 2015.

 1. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  28
  techno


  rock


  pop


  rap :D
   
 2. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,881
  Pëlqimet:
  745
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,881
  Pëlqimet:
  745
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,393
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  83

Shpërndaje faqen

Loading...