1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Video Link Cover Instant Article

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Memeti Basri, 2 Tetor 2018.

 1. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, a e dini si behet lajmi me video ne Instant Article, si e ka kjo gazeta express, lajmi.net e disa tjer..a e dini si behet ??
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Eshte postu disa here ne forum, kerko pak besoj e gjen.
   
 3. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  fut ni video ne post edhe hape postin ne cel edhe posht videos ke ni buton te vogel Share jepi share edhe sa kliko ne video hapet posti i instant article
   
 4. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si me gjet o vlla se.po me duhet shum
   
 5. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo seshte ajo cka kerkoj..shiko lajmi.net e gazeta express si i bejne..e disa..
   
 6. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une po e bej krejt po e di ne fakt ama nga unpublish kur po shkoj me be postin live pra publish po ma nxjerr kete

  https://prnt.sc/l1g8zq
   
 7. spectre

  spectre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  N'production article edito te head img me video
   
 8. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Problem i zgjidhur fale anetarit spectre..
   
 9. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208

Shpërndaje faqen

Loading...