1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Keshilla interneti ne Shqip - Si te fitojm Para/Lek nga Interneti

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga oxkos Webmaster, 10 Shtator 2018.

 1. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje t'gjithve,


  Une jam Nexhi kam qen Online me video keshilla per webmaster qe nga nje kohe e gjat kam pauzuar per disa kohe dhe prap jam Online me Video keshilla te reja.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Kemi filluar kete vit 2018 me videot me te reja. Qellimi yne eshte qe te ndihmojm njeri tjetrin po ashtu siq edhe shume nga ne kemi perfituar nga ky forum.
  Ne ngarkojm video mesime ne shqip dhe keshilla per PPC si google adsense duke filluar nga regjistrimi , pastaj mnyra e pageses, pengesat qe mund ti kemi me google dhe si ti tejkalojm ato, hapa qe duhet marr pastaj per youtube video mix/te perziera, CPA , kompanite ndryshme dhe si te fitosh para nga to.
  Kemi po ashtu Website design , apo dezajnime te uebsajteve me video,rrjete sociale,SEO,Traffic/vizitor,PPV,CPC dhe shume e shume tjera.
  Nese ndokush ka pyetje, Sygjerim se cilat video niche te ngarkojm ne youtube ju lutem mos hezitoni te pyesni , dhe sygjeroni me poshte ose mund edhe te na kontaktoni ne youtube dhe ne do ju pergjigjemi pyetjeve tuaja po te njejten dit.

  Faleminderit.

  N.P , oxkos.com WEB SHQIP.
   
  Klaudioo, Agim123, FenTonaIX dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  flm , ''thanks'' :)
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...