1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Video] How To Reset License Camtasia (English-Shqip)

Tema tek 'Depo' e hapur nga LirimPhotography, 3 Tetor 2016.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,163
  Pëlqimet:
  904
  Pikë nga trofetë:
  243
  ne s'gaboj ne trial mode disa codec (import/export) nuk funksionojne
   
 3. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Punojn E kam provuar qdo pc provo dhe ti dhe do shohesh punoj qe 6 vite me keto pun te pcs dhe e njoh shum mir do postoj lloj lloj tutoriali :*
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,163
  Pëlqimet:
  904
  Pikë nga trofetë:
  243
  po kete si ta heqim?

  [​IMG]
   
 5. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,163
  Pëlqimet:
  904
  Pikë nga trofetë:
  243
  trial reset punoka dhe tek versioni 9

  :)
   
 7. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  (y)
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,163
  Pëlqimet:
  904
  Pikë nga trofetë:
  243
  pa hidh 1 sy nga versioni i ri
  30 April, 2019: Camtasia (Windows) 2019.0.0
   

Shpërndaje faqen

Loading...