1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Video] Gjerat e reja ne Windows 10

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Fannol Gashi, 1 Gusht 2015.

 1. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  Gjeta pak kohe te lire dhe i krijova keto dy video qe sqarojn gjerat e reja qe na ka sjell Windows 10.

  Pasi ta shiqoni kete video do te keni mundesi te keni njohurite baze qe duhet ti kete nje IT ne lidhje me Windows 10, se cka ofron dhe a duhet te kalohet ne kete sistem operativ a po duhet ende te qendroni ne ate qe keni.

  Pjesa 1

  Pjesa 2


  Pasi i kam kriju kam pa qe kam bere disa gabime, por nuk kam pas kohe qe ta editoj videon, andaj nese dikujt i intereson diqka tjeter ateher mundet me pyet ketu.

  Shpresoj qe dikush do ti shfrytezon qe te mesoj diqka.

  Gjithashtu kete video nese dikush deshiron ta shiqoj se cka jane HoloLens


  Paqe,
  Fannoli
   
  Last edited: 12 Gusht 2015
  feridshaqiri, sp0nTeX, abdullah92 dhe 11 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tung,

  Jane publikuar videot.

  Paqe,
  Fannoli
   
  shkelqim12, abdullah92 dhe ArditS pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...