1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Video Effectttt

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Br3AcKeR-KS, 24 Shkurt 2020.

 1. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  886
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje,

  tek kjo video e Mozzik te sekonda e 0:26


  kur dridhet video bassi effect dmth a ka mundsi najkush a ka njohuri ku muj me gjet qit effekt

  mfalni qe jam sektor tgabum
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  premiere pro shake effect done
   
 3. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  886
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  kam kerkuar kshtu shum skam mujt me gjet, a ka naj ilnk najsn?
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk esht dicka qe i ben ben copy paste dhe behet automatikisht, duhet ta besh me animation ne premiere pro nese don ndihm me jep team viewer kodet dhe te ndihmoj
   
 5. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  886
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  e gjeta. FLM . LOCK!
   

Shpërndaje faqen

Loading...