1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Video Editor Windows

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Elion1, 13 Gusht 2019.

 1. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje antar te forumit, kush kish mujt me ma gjet nje video editor te mire per kombinimin e videove. Ju faliminderit.
   
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Movie Maker eshte zakonisht pjes e Windows edhe eshte mjaft i mire
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 3. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shum i thjesht aj spo ka shum mundesi.
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  377
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  YouTube video maker
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,372
  Pëlqimet:
  1,924
  Pikë nga trofetë:
  348
  Adobe Premiere CC, ose Sony Vegas, ose Wondershare Filmora per dicka me thjesht...
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 6. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush mundet te me ndimon me njeren nga keta app ju lutem me shkurani ne PM
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  180
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  kqyre ne youtube ki plot tutoriale se qysh mu perdro kto programe per editim te videos bile edhe vet jam msu prej ktyre tutorialeve edhe wondershare osht ma e thjeshte edhe shum ma e leht mu perdro se kto dy tjerat
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 8. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm shum per kto mirpo mu dasht tjeter ndihm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...