1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Video editor software

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AgonAmiga, 17 Janar 2019.

 1. AgonAmiga

  AgonAmiga Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje , a mundet dikush me ma tregu naj video editor software free per pc qe o i mire ?? flm
   
 2. joBs

  joBs Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hitfilm Express
  Shotcut

  Jon Un Që I Kom Gjet NYT Dhe I Kom Perdor Per Veti :D
   
  AgonAmiga pëlqen postimin.
 3. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te sygjeroj Blender dhe Lightworks. Me te parin kam punuar eshte shume i mire.
   
 4. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
 5. joBs

  joBs Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  personalisht me normal edition punoj per Pro nuk e kom provu nuk e di nese funksiono pasi licensen e ka dergu ni antar tjeter e ke tek link posht
   
 7. exploit.al

  exploit.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  28
  DaVinci Resolve - eshte i kufizum ne krahasim me Adobe Premiere Pro.
  Camtasia - Screen Recorder/Video Editor shume me i thjeshte ne krahasim me dy tjerat
   
 8. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Movavi
  Camtasia
  Shotcut
  Sony vegas 13
  e shum te tjera qe munesh mi gjet free edhe fulll version
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...