1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Video editor per iPhone

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Armi, 8 Dhjetor 2018.

 1. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  ju lutem a mund tme sugjeroni ndonje app qe te editoj video n iPhone dhe tken icik cilesi te mir
   
 2. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te sygjeroj iMovie gjithashtu shume te mire jane edhe Clips dhe PowerDirector.
   
  Armi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...