1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Video editor APP

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Valdrin Miftari, 17 Gusht 2023.

 1. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  827
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, kerkoj nji program sipas mundesis FREE te jete, me duhet per editim videove, te krijoj video vet si tregime storje me shtu text ndonje instrumental ose melodi. Pak a shum si kto reels qe po shperndahen ne fb e instragram
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.capcut.com
  https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve
  https://forum.itshqip.com/threads/53177
  https://www.openshot.org
  
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...