1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

video editing per youtube

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga p3n7357, 9 Janar 2018.

 1. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  443
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendethe te gjitheve kam bere nje video yt
  dhe doja te dija sygjerimet tuaja ne lidhje me cka mund te permiresoj
  faleminderit  p.s. Nuk e bera temen per views por per komente ne lidhje me editimin.Flm per mirekuptimin
   
  BurimBushi dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  93
  posi ka mundesi qe sti bllokon yt
   
 3. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shume nice shoki ;), ndersa nje propozim Kur tvje shembull muzika e radhes mos me lon sikur qe o backgroundi pa ze po lshoja zerin pak tana shko te rrit kaq.
   
 4. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pe menon qishtu diqka
   
 5. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  443
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  E di por meqe ishte video 1 po pertoja ta beja
   
  BurimBushi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...