1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Video]Browser Sync Sublime Text 3

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 10 Qershor 2019.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Grupi, ketu keni nje video si te instaloni Browser Sync ne Sublime Text qe te shihni ndryshimet live gjat kodimit.
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...