1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Viber

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga zaki94, 19 Dhjetor 2016.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka mundsi dikush mem ndihmu e kom ndru telefonin pi iphone 4 te iphone 5s po qysh muj me i kthy mesazhet kom harru me ba backup te viberi un kom menu qe regjistrohet ne icloud po nuk ishte ashtu a ka naj menyr tjeter qysh me i kthy
   
 2. Valdrin Gashi

  Valdrin Gashi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nuk mundesh, fatkeqësisht.
   
 3. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  shnosh vlla gabimi jem ke se u guta, po nese ka mundsi mem nimu po du me i nxjer fotot prejte iphoni 4 te 5s po nuk kan dal e bona sign out icloud e venodsa userin tem te 5s nuk kishin dal qysh muj me i trasnferu fotot
   
 4. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese e ke ende fotot ne iphone 4, beja backup, pastaj ne iphone 5 ja bene restore, me itunes eshte fjala.
   

Shpërndaje faqen

Loading...