1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Viber: unexpected error; t'gjitha mesazhet e fshira...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga cold-trojan, 11 Gusht 2015.

1. cold-trojan

cold-trojan Anëtar i Njohur

Postimet:
    617
    Pëlqimet:
    48
    Pikë nga trofetë:
    48
    Pershendetje,

Ne telefonin tim te llojit android, u shfaq nje error dhe pas tij te gjitha bisedat e mija brenda ishin fshire pa ndonje paralajmrim, a ka ndonje mundesi qe keto biseda ti kthej disi apo jane te ruajtura brenda diku...

Kam biseda me rendesi te madhe ....

2. TMT

TMT Anëtar Aktiv

Postimet:
    182
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    Pershendetje shoku!

Me ka ndodhur edhe mua kjo!
    Une ne vend se ta bej Viber-in update, e kam fshir fillimisht Viberin nga tel. dhe me pas e kam transferu Viberin (versionin) e ri dhe ne kete menyre te gjitha mesazhet qe i kam pasur ne Viber mu jane fshir nga tel. Mesiguri edhe ti e ke fshir Viberin sikurse une, ne vend se te behet vetem update versioni i ri.

Nuk jam i sigurt qe ke mundesi per ti rikthyer ato mesazhe sepse une nuk kam arrit ti rikthej, her te tjera vetem update versionin e ri.

3. abdullah92

abdullah92 Anëtar Aktiv

Postimet:
    109
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    28
  4. cold-trojan

cold-trojan Anëtar i Njohur

Postimet:
    617
    Pëlqimet:
    48
    Pikë nga trofetë:
    48
    Jo nuk ka funksionu, fatkeqisht. Faleminderit per kohen qe ua morra.

Shpërndaje faqen

Loading...