1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Verrejtje : Hapat qe duhet te ndiqni para 1 gushtit.

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga DarKr0x, 16 Korrik 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  Bitcoin cash ne vendin e 3 ne coinmarketcap.

  Arsyeja eshte sepse numri i BCC eshte i njejte me te BTC dhe duke e shumezuar me cmimin e tanishem (460$) ka nje market cap prej 7.6 miliard dollaresh duke lene mbrapa ripple me market cap prej 6.7 miliard dollaresh.
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 2. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  A eshte e vertet qe kush i ka pas shembull 10 BTC i ka prape, plus edhe 10 BCH ?
   
 3. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  jo
   

Shpërndaje faqen

Loading...