1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Verifikimi i paypal pyetje

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga arlind14, 12 Korrik 2019.

 1. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje
  Du me hap nji paypal edhe deshta me e lidh me karten e kreditit Raiffeisen Bank Albania
  PYETJA esht a vjen kodi i verifikimit ne Raiffeisen ON ???
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,704
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  93
  per mos me prit hiq , veq i thirr n tel ja kerkon kodin 4 shifror edhe kaq .
   
  arlind14 pëlqen postimin.
 3. shteti

  shteti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me karte viza debit te Raiffeisen Bank Albania e kam vet te lidhur PayPal, me ka ardhur direk me mesazh ne tel kodi kur e kam pas lidhur fillimish
   
 4. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  i thirr ne telefon dhe ta japin kodin.
   
 5. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  po nese don me e lidh me naj bank t'KS sa t'merr koh
   
 6. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,094
  Pëlqimet:
  248
  Pikë nga trofetë:
  133
  1-2 dite !
   
 7. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  po per nr t'tel qysh me ia bo,se +383 nuk kish tani mu dashke me zgjedh slovenin
   
 8. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per Kosove veq Nationalitety e ban Kosove kurse Country jet Albania, e fut karten kur te thote jepe codin i thirr ne banke ta japin kodin edhe e verifikon . Para 2 dite ne kete menyre e verifikova .

  Kurse per nr tel po kerkon nr te shqiperise me +355 ate e kam fut nje nr palidhje se ketu ne kosove ku me gjet +355 kartele.

  Por nje withdraw permes Fiver spo ma finalizon , a keni mundesi ndokush si test te me dergoj 0.10 cent te shoh a po me vine paret paypal apo jo
  Adresen e Paypal pm mund te ja u dergoj

  Flm
   
 9. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  a smundesh me bo withdraw nkartel direkt apo duhet gjithqysh permes paypalit.
   
 10. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  53
  E ka nje mundesi Bank Transfer Fiveri por se kam provu , por thirra ne Paypal ma rregullun tani sa i pranova mjetet ne Paypal .
   
 11. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  po nese te bohet limited paypal qysh e verifikon ?
   
 12. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pardje e kam hapur llogari te re Paypal , prap i thirra Paypal ma mundesun ma kthyn ne Euro si dhe ma mundeson me ba withdraw drejt ne Visa kartel te Raiffeisen Bank .

  Limited besoj ka qene deri para se mi kontaktu Paypal se smujsha me dergu kartel
   
  Last edited: 29 Gusht 2019
 13. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  se une ekom mastercard raiffeisen kosov mbon me shti kartelen e krejt veq qe withdraw skom provu hala.
   
 14. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  si te regjistrohesh ta qon kodin ska dy a tri dit po qaty per qaty ta qon kodin se paypal eshte ama ne kosove ke kujdes se seshte listen e paypalit si te hetojn ta qesin limitin edhe ma ste vyn sen paypali
   
 15. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  po vlla kom provu me verfiku me kartel t'TEB amo nuk po ma pranon
  numrin e kto tjerat i kom bo usa
   
 16. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  me kartel teb ban ama veq me kan STAR CARD jo kjo e gjelberta debit card
   
 17. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me visa card e kam hap Albania raiffeissen bank ,nuk e kam verifiku akoma edhe kam mujt me marr pagesa edhe me bo withdraw
   
 18. fatos123

  fatos123 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  Per juve qe deshironi te punoni freelancing dhe keni probleme me Paypal-in ju sygjeroj perdorimin e Payoneer -it tash e di qe ka kosto kjo por eshte menyra me e lehte. Dhe pastaj nuk do te keni probleme.

  Gjithesesi Paypal eshte me mire mirepo Payoneer eshte me mire sesa te mos mund te i terhiqni fitimet tuaja freelancing.
  *Ky eshte vetem mendimi im.
   
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...