1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Verge,Tron,ADA,Digibyte :Mendimet e juaja apo hulumtimet e juaja rreth ktyre coinav

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Gameover888, 27 Janar 2018.

 1. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pump ne itshqip? Dhe po te doja ti beja sa do ket investim +100k$$ ?? lol

  Un po shikoj te fitoni dhe ju, shikoja roadmap se shpejti do del ne blockchain te veti dhe do e shikosh ritjen ;)

  Kto coinat na kan ik, perparsi kan coinat qe jan cent qe kan kapacitet mbrenda vitit me u rit +1000%, REBL esht njejt sikur ETH pasi te del ne blockchain nveti

  Nejse ju uroj fat nuk bej reply me flasim ne fund te vitit.

  Suksese
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 2. nikoov

  nikoov Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Bitcoin Cash x10 te garantuar e keni, nese doni te rrezikoni atehere kqyrni coinsat me centa
   

Shpërndaje faqen

Loading...