1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vende Pune nga fusha të ndryshme

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga SherifSheremetaj, 6 Korrik 2020.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Last edited by a moderator: 6 Korrik 2020
  NANO dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 3. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje ,
  faleminderit per sygjerimin .
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  https://shpalljepune.com/terms.php
  Ktu del contenti ne anglisht, ne header dropdown i Job Seekers nuk te qon kundi
  Dhe ne header linqet si terms of service dhe privacy policy ndryshojn nga faqja ne faqe (dmth nje faqe ka: Ballina, Kompanitë, Kushtet & Rregullat, Politikat e Privatësisë; ndersa tjetra: Ballina, Kandidatët, Publiko Profilin, Kompanitë, Informata ). Kjo e ben navigimin shum tveshtire.

  Ne Pergjithsi super faqe Good Luck!
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...