1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vegël për Enkriptim & Shifrim X Dekriptim

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga SherifSheremetaj, 14 Maj 2018.

Tags:
 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshendetje e kam krijuar një vegël për Enkriptim & Shifrim X Dekriptim të të dhënave .
  Vegla http://algorythm.000webhostapp.com/
  Vegla është e krijuar me këto teknologji : HTML5, CSS3, JS & JQUERY, PHP.
  Kjo vegël është OPEN SOURCE!
  Nese i duhet kodi ndokujt tregoni.
   
 2. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk po hapet
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 3. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te une ne rregull është provo edhe niher
   
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,013
  Pëlqimet:
  485
  Pikë nga trofetë:
  178
  Nuk po bon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...