1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

VDS + Plesk Panel [Falas]

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 22 Shtator 2022.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Ofertat e Limituara Me Lokacion Në Turqi


  4vCore CPU
  4GB DDR3-4 ECC RAM
  50 GB SSD Disk
  1 Gbit / s Port
  Server Management Panel
  Free Plesk Panel (Web Host Edition License)
  Uptime SLA 99.99%
  Unlimited Traffic
  Anti DDoS Protection
  Tier 3+ Data Center
  Turkey Location

  3 Muaj $30.00
  12 Muaj $90.00
  Order Here

  5vCore CPU
  8GB DDR3-4 ECC RAM
  100 GB SSD Disk
  1 Gbit / s Port
  Server Management Panel
  Free Plesk Panel (Web Host Edition License)
  Uptime SLA 99.99%
  Unlimited Traffic
  Anti DDoS Protection
  Tier 3+ Data Center
  Turkey Location

  3 Muaj $40.00
  12 Muaj $100.00
  Order Here


  6vCore CPU
  12 GB DDR3-4 ECC RAM
  150 GB SSD Disk
  1 Gbit / s Port
  Server Management Panel
  Free Plesk Panel (Web Host Edition License)
  Uptime SLA 99.99%
  Unlimited Traffic
  Anti DDoS Protection
  Tier 3+ Data Center
  Turkey Location

  3 Muaj $50.00
  12 Muaj $110.00
  Order Here
  ----------------------
  Terms
  Privacy
  Kontakt
   
  beyourself dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bravo @DardanDaci the best.
  Por doja ndonje person te beje ndonje review te sherbimve qe jep. Nuk dua te dyshoj ne sherbime, por do i jepte me shume vlere.
   
  DardanDaci dhe beyourself pëlqejnë postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Flm poshnjaro , në fakt ka disa klient këtu por nuk dua ti bëj publik dhe as nuk dua tju them qe të bëjn review , Por nëse je i interesuar për ndonjerin nga produktet qe i ofroj ti apo kushdo tjetër thjesht më shkruaj një mesazh ktu dhe ta lëshoj test produktin për aq kohë sa mendon ti. Kam qene dhe gjithmone jam i hapur me te gjithe.

  Qdo te mire
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Per momentin jam i mbuluar por do e shikojme si opsion kur te na skadoi sherbimi.
   

Shpërndaje faqen

Loading...