1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Valutat virtuale ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 6 Janar 2018.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jam i interesum te investoj ne ndonjeren valute qe pritshmerit jane me te mira, cilat do te mi preferoni, nga kosova ku mund ti blej po ato dhe menyra e pageses si?

  Sent from my SM-J320H using Tapatalk
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nga kosova sa kam njohuri mundesh me ble vetem ne te zezen, prej dikujt qe shet me pare ne dore.

  Pastaj nese arrin me ble Ether, ose BTC, ne nje nga exchanget ne internet mundesh mi konvertu ne ndonje valute tjeter qe ti mendon qe do te jete profitabile per ty.

  Personalisht mendoj qe Electroneum eshte nje valute virtuale qe premton, por nuk mund te ju them me siguri te investoni, eshte mire, ne kete fushe vet ti beni analizat e duhura, sepse sikur qe egziston mundesia me perfitu gjithashtu egziston edhe nje mundesi qe parat e investuara ti humbni.

  Disa nga exchanget me te njohura jane.

  Binance.com
  Poloniex.com
  bittrex.com
  hitbtc.com
   
 3. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,

  Din ndokush ku muj me ble direkt me Credit Card valuten Reddcoin - RDD,nese mundeni me ma gjet dikush ja kish dit per ner.
   
 4. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  O vlla sa e sa her jem ka e cekum bitcoin nuk je ka mun me ble direkt edhe pse osht kriptuvaluta #1 nbote , ky pyt per tjera qe jane edhe ma posht

  Lexo qa tha njeri
  Te pershendes
   
 5. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Rreth 10 dite kom ble kriptovalut shpejt dhe leht dhe qe nuk eshte e njoftur sepse kom ra me ni kompani te mir e so shume e ngarkume,mos i jep zorr haver palidhje se u bazova dikun kur fola
   
 6. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Okej de , blej naj kriptovalute qe te konveno ose qe oaht ne ndonje exchange pastaj vetem shite per reddcoin , te pershendes e ma bon hallall nese tpreka ntel:rolleyes:
   
 7. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo ntel smpreke veq po gutshe kapak,hallall tkoft.
   

Shpërndaje faqen

Loading...