1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Valon [[COVER]]

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga VDesign, 7 Dhjetor 2015.

 1. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]
   
  immortal.boy dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,411
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  138
  A ke mundsi 1 si kjo me ma bo krejt vetem nven valon RiXHAA ;;
  e posht aty nven valon mehmeti Rexhep Sadiku
  nqs ki koh Faleminderit
   
 3. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qe loqk [​IMG]
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,411
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  138
  Faleminderit shume
   
 5. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  a mbon e 1 mua XHUKE
  emri posht Igli Xhuke
   

Shpërndaje faqen

Loading...