1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vaktija e Ramazanit | 2010 Per Territorin e Kosoves |

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga BeraD, 28 Korrik 2010.

 1. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pra na erdh edhe ky muaj i Shejt ne Kosov dhe te them drejten gjithmon kam qef te krijoj diqka per Fen Islame dhe mbrem ne ora 12 deri ne 3 dhe pastaj deri ne mesdit e kam perfundu dhe jom i knaqum me Perfundimin e saj dhe besoj qe edhe juve do ju Pilqej
  ket Vaktij mundeni me e shpernda ne gjith Boten ku ka shqiptar dhe Musliman

  [​IMG]

  Madhsia Oregjinale

  <a class="postlink" href="http://i27.tinypic.com/2004m6x.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://i27.tinypic.com/2004m6x.jpg</a>
   
 2. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  All-llahu te shperbleft shum mir e paske ban veq perpara bro.
   
 3. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Bravo bre bro hallall t'koft,

  P.s

  A bon E-mail met vet diqka :)
   
 4. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  e fort shumë e fort ,
  ka vyjt edhe ItShqip.com me përfshij ndesign :)
  sidoqoft supper o bravo :)
   
 5. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ju Faleminderit !
   
 6. SP3C14L-K3Y

  SP3C14L-K3Y Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Allahu Shperblefte,bravo bro usht dal perfekt
   
 7. dikario

  dikario Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Hallall te koft shum mir
   
 8. CaKy.=)

  CaKy.=) Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Allah Ekber - zoti te shperbleft
   
 9. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 10. rilindi123

  rilindi123 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  rrofsh Se shum buker e ki ber
   
 11. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,578
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Allahu te shperbleft bravo,shum mir e ke ba
   
 12. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,578
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me printer color e kum marr dhe tash per ramazan do ta Shikoj ket vaktije nga ti
   
 13. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Punim shum i mir ,
  ALLAHU te shperbleft.
   
 14. Burn3r

  Burn3r Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Brravo pom Pelqen Qekjo :D
   
 15. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Thnx All !
   
 16. GhostwarRioR

  GhostwarRioR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Perfect Allahu te shperbleft....
   
 17. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  All-llahu te shperbleft vella
   
 18. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  O ju Faleminderit Vllezer !
   
 19. haris244808

  haris244808 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  FLM per ket postim
   

Shpërndaje faqen

Loading...