1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vaktia e Ramazanit per Kosove 2020

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Elbunit, 22 Prill 2020.

 1. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ketu e gjeni Vaktin e Ramazanit per vitin 2020 ne Kosove
  e postova edhe vector per ju qe deshironi me vendos logon e juaj apo me be ndryshime sipas preferencave tuaja.

  https://we.tl/t-R01bbsDP82
   
  Aureli AK dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po oraret e shqiperis e ke
   
 3. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo mvjen keq nuk e kam
   
  Aureli AK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...