1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

V Logo w/photoshop

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga VDesign, 23 Janar 2020.

 1. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, e krijova kete logo per vete, ma shume ndoshta lloj wallpaper, thjeshte me pelqej dhe pata deshire ta ndaje me juve, e te marr mendimin e juaj.
  FLM.


  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Omerr, Aureli AK, wolf_mc12 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...