1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

UUrgjennntttt Blej 120$ BItcoin

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Marian, 6 Korrik 2018.

 1. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ju lutem kush ka bitcoin ose monedha te tjera per te shitur ose ku mund te blej me CC ?
  Vendodhja ne Tirane
   

Shpërndaje faqen

Loading...