1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ushtrime N Java

Tema tek 'Programim' e hapur nga aRdiiaN, 8 Prill 2018.

 1. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mooney pëlqen postimin.
 2. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ne cilin fakulltet?
   
 3. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te ukshin hoti pz
   

Shpërndaje faqen

Loading...