1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje USB Problem...??

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Frankeshtajn, 30 Mars 2019.

 1. Frankeshtajn

  Frankeshtajn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Si kaluat, mire?
  Kam nje USB, por me duket se ka mar virus. E kam me materiale pune brenda. Tentoj ta hap dhe me nxjerr "There was a problem starting"
  "The specified module could not be found".
  Cfare mund t'i bej? Si mund te me ndihmoni, se s'dua te humbas materialet qe kam brenda?
   
 2. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
 4. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18

  Lexoje edhe ti mir artikullin, jo te gjitha metodat jane per te formatuar usb-n :)
   
  @science pëlqen postimin.
 5. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nese e njeh hirens Bot Cd hap pc nga e para duke e botuar nga e para me anen te diskut dhe hap Windows menu pastaj vendos usb dhe do t'a hapin si HDD
   
 6. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Sigurisht nese e njef mire programin
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo me nje ubuntu live.
   

Shpërndaje faqen

Loading...