1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje USB LOCKED READ ONLY

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Slumerican, 27 Janar 2023.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  373
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,420
  Pëlqimet:
  1,767
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.google.com/search?q=HP+USB+Disk+Format+Tool
  https://www.sordum.org/8104/ratool-v1-4-removable-access-tool/
  
  ose
  provo ta formatosh nga ndonje linux live
   
  Last edited: 27 Janar 2023
  Slumerican pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,308
  Pëlqimet:
  1,201
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk besoj se ka zgjidhje per kete. Uroj te shesh ndonje, por nga pervoja ime cdo metode qe kam provuar nuk ka funksionuar.
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  373
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kto dyja nalt i provoa po fatkeqsisht nuk pata fat
  Kta me linux live po pritoj
  gjithsesi faleminderit. Te pakten e msova ket tool ratool shume sen i mire e morra si program. Faleminderit i nderum.
   
 5. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  373
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  yeah provova edhe disa menyra tjera but no luck

  faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...