1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje USB DRIVER FLASH

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Gentrit Hasani, 14 Maj 2019.

 1. Gentrit Hasani

  Gentrit Hasani Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provo te File System qite Fat32 mos rasisht bon
   
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  LOL veq sa mnodhi edhe mu i njejti problem!
  Nese e ke marr vesh qysh me rregullu tregom.
   
 5. Gentrit Hasani

  Gentrit Hasani Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shkruj Inbox un e zgjodha problemini
   

Shpërndaje faqen

Loading...