1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Urime Festa e Kurban Bajramit.

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga reflect1, 21 Gusht 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime Festa e Kurban Bajramit te gjithë besimtareve musliman paqja dhe meshira e Allahut qofshin gjithmon me ju dhe Familjet e juaja. ♥
   
  Elion1, sp0nTeX, BlackEagle dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  343
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  53
  Gezuar te gjitheve.
   
  reflect1 pëlqen postimin.
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Urime edhe juve gjithashtu.
   
  reflect1 pëlqen postimin.
 4. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  569
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  73
  Urime pritshum shum tjer.
   
  reflect1 pëlqen postimin.
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  584
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Urime edhe juve gjithashtu.
   
  reflect1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...